Wiadomości


Jak legalnie wyłudzić "wrażliwe" dane osobowe?

Policja wielokrotnie ostrzegała przed umieszczaniem szczegółowych informacji o sobie w różnego rodzaju portalach społecznościowych. Dla wielu oszustów takie dane są wyjątkowo cenne. Na przykład powołując się na wspólnych znajomych z dawnych lat wielu użytkowników serwisu Nasza-klasa zdradzało zupełnie obcym osobom swoje tajemnice.

Czytaj całość na: pcworld.pl
   
Jak szukać mieszkania dla studenta?

Czy wybrać miejsce w akademiku, czy wynająć stancję – to odwieczny dylemat studentów. Jedni wybierają wesołe towarzystwo, inni ciche miejsce do nauki.

Czytaj całość na: zw.com.pl
   
Japonia. Władze nie mogą ustalić losu blisko 200 stulatków

Japońskie władze nie mogą ustalić losu blisko 200 ludzi urodzonych ponad 100 lat temu - wynika z dochodzeń przeprowadzonych przez władze lokalne.

Czytaj całość na: wiadomosci.gazeta.pl
   
Nowy wzór dowodów osobistych. Tak będą wyglądać

Od 1 stycznia 2015 r. będzie obowiązywał nowy wzór dowodu osobistego - informują przedstawiciele Urzędu Miasta w Olsztynie.

Czytaj całość na: olsztyn.gazeta.pl
   
Warszawa. Warsztaty dla seniorów - m.in. jak ustrzec się przed oszustwami

Jak ustrzec się przed oszustwami, jak chronić wnuki przed przestępczością internetową - m.in. tego mogą dowiedzieć się we wtorek seniorzy podczas zorganizowanych dla nich warsztatów na warszawskim Torwarze.

Czytaj całość na: wyborcza.pl
   
Wschodnioeuropejscy złodzieje czyszczą brytyjskie konta internetowe

Hakerzy z Europy Wschodniej okradają rachunki jednego z banków w Wielkiej Brytanii. Nowa wersja wirusa Zeus, którego nie wykrywają tradycyjne zabezpieczenia, wyprowadziła od czerwca 675 tys. funtów z około 3 tys. brytyjskich rachunków.

Czytaj całość na: wyborcza.biz
   


NADCHODZĄCE WYDARZENIA

<  Wrz 2018  >
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  Nd 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
REDAKCJA DZIENNIKA Fałszerstwa.eu info@falszerstwa.eu