Produkty markowe


Porównanie oryginalnej Nokii N95 z podróbką zakupioną na Ebay'u

Film w wersji angielskiej

   
Jak sprawdzić czy perfumy są oryginalne

Markowe perfumy są z reguły drogie. Pomijając liczne promocje w ekskluzywnych perfumeriach, które nawiasem nie obniżają zbyt znacząco ceny, ciężko kupić w sklepie tanio oryginalne i markowe perfumy.

Czytaj całość na: komunikatory.biz
   
Jak poznać czy perfumy są oryginalne?

Oryginalne perfumy jest całkiem łatwo poznać, trzeba tylko stosować się do kilku prostych reguł i nie kupować po zbyt niskich cenach.

Czytaj całość na: starystyl.info
   
Jak rozpoznać podróbki?

Najlepsze marki kosmetyczne zdają się omijać polski rynek szerokim łukiem. Jeśli już się pojawiają, to dostępność jest bardzo ograniczona, a ceny zazwyczaj nie na kieszeń przeciętnej Polki.

Czytaj całość na: zeberka.pl
   
Co masz na nogach? Markowe buty czy markowe podróbki?

Myślisz, że skoro kupiłeś/kupiłaś swoje buty w firmowym sklepie Adidasa albo Reeboka to na pewno nosisz na nogach oryginalny, markowy produkt? Pomyśl jeszcze raz! Firmowe sklepy, szczególnie w mniejszych miastach, sprzedają swoim klientom "podróbki", których nie sposób odróżnić od oryginałów. Jak to się robi na Stadionie Dziesięciolecia? Przeczytasz tylko w specjalnym wywiadzie Wiadomości24.pl.

Czytaj całość na: wiadomosci24.pl
   
Diamenty są wieczne

Wycena wartości kamienia szlachetnego jest niezwykle trudna i obarczona możliwością popełnienia błędu. Eksperci zazwyczaj nie są zgodni, co do wyceny. Każdy kamień posiada indywidualne cechy fizyko-chemiczne i kształt nadany przez szlifierza.

Czytaj całość na: bankier.pl
   
Smirnoff - 100% dowód autentyczności

Ukraińscy importerzy wódki marki Smirnoff znowu wyprzedzili fałszerzy z pomocą najnowszych technologii. Tuleja z PVC obkurczająca szyjkę butelki wraz z zakrętką posiada OVD czyli materiał zmienny optycznie.

Czytaj całość na: opakowania.com.pl
   
Podróbki spodni Diesel - jak sie ustrzec przed ich zakupem?

W naszym sklepie zawsze prezentujemy oryginalne zdjęcia produktów, wykonane i opracowane w naszej firmie. Wciąż pracujemy nad ich udoskonalaniem, aby jak najdokładniej przedstawiały kolorystykę i detale prezentowanej odzieży. Nie korzystamy przy tym z cudzych ani katalogowych zdjęć.

Czytaj całość na: wooper.pl
   


NADCHODZĄCE WYDARZENIA

<  Gru 2018  >
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  Nd 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
REDAKCJA DZIENNIKA Fałszerstwa.eu info@falszerstwa.eu