O projekcie

Prezentujemy Państwu nowatorski portal internetowy gromadzący niemal wszystkie informacje na temat fałszerstw, w szerokim tego słowa znaczeniu.

Nasza, bez mała 20-letnia praktyka - wspomagana współpracą ze wszystkimi polskimi podmiotami zajmującymi się tym zagadnieniem - dostarczyła nam niesamowitych doświadczeń, przemyśleń i zasobów oraz pozwala na wieloaspektową prezentację tego zagadnienia.

Ideą jest stworzenie zbioru doskonałego o maksymalnie największej ilości informacji z tego zakresu, a tym samym skupienie Państwa uwagi na zagrożeniach niosących wielkie szkody indywidualne i społeczne oraz na zdarzeniach i czynach noszących znamiona przestępstwa.

Będziemy dążyli do zaspokojenia Państwa potrzeb w tym zakresie.

Redakcją i wydaniem zajmują się wysokiej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem zawodowym w tej materii.

Autorzy dziękują wszystkim Osobom, które zechcą wyrazić swoją opinię na temat projektu ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

 

tamprawo.orgPortalu "Falszerstwa.eu" jest własnością Fundacji "Ubi societas, ibi ius". Projekt realizowany jest w ramach celów statutowych Fundacji.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnie realizowanymi przez Fundację projektami.